אורנה גזית
שם פרטי
אימייל
פרטים

 
שלום, שמי אורנה גזית ואני מנהלת בחברת FOREVER , היצרן הגדול בעולם של מוצרי אלוורה פעילה.
 
חברת FOREVER מייצרת:
 
  •       מוצרי צריכה ומוצרי בריאות על בסיס ג'ל אלוורה[1] פעיל ומיוצב שלו תכונות זהות ב- 100% לג'ל הטבעי,
  •       מוצרי מכוורת אורגנית המופקים מעשרות אלפי כוורות שבבעלותה,
  •       תוספי תזונה ייחודיים.
כל המוצרים של חברת FOREVER לא נוסו על בעלי חיים, אינם מכילים חומרים שעברו מניפולציה גנטית ועברו בדיקות קפדניות לקבלת תו האיכות של המועצה המדעית הבינלאומית לחקר האלוורה.
 
המוצרים על בסיס האלוורה מתאימים לכל אדם בכל גיל - החל מתינוק בן יומו ועד לאנשים מבוגרים - ועוזרים לבעיות עור, למערכות פנימיות בגוף ולמחלות המוגדרות חשוכות מרפא. המוצרים הקוסמטיים משפרים את איכות החיים ואת ההרגשה.
 
 
 
בואו לנסות את מוצרי האלוורה האיכותיים ולהיות משווקים מורשים שלהם!!![1] הג'ל שמופק מתוך החלק הפנימי של עלי האלוורה עשיר בחומרים רבים כמו ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אינזימים וחומרים התומכים במערכת העיכול. האלוורה ידוע כמשקם וממריץ של מערכת החיסון. בניסויים הוכח גם שהג'ל מאיץ את תהליך התחדשות התאים ברקמות פגועות עד פי שמונה מהמהירות הרגילה.
 
 
 
 
 

חדשות ועידכונים
לא כל מוצרי האלו-ורה מכילים ג'ל אלוורה איכותי
צמח האלו-ורה הוא צמח ממשפחת השושניים (ולא קקטוס, כמו שטועים לחשוב) קרוב משפחה של השום והבצל. הג'ל שבתוך עליי האלוורה מכיל כ-200 רכיבים בריאותיים חשובים וחיוניים לגוף

אלו-ורה - כל הבריאות בצמח אחד
האלו-ורה הוא צמח הידוע בתכונותיו המיוחדות כבר אלפי שנים. בדיקות מדעיות של צמח האלוורה גילו שמדובר בצמח מיוחד במינו, המכיל מאות חומרים

נבנה ע"י K יזמות